americanfashion.com.pl

Modowe Trendy na Jesień: Inspiracje z Ameryki

ac Sfd za4 af6 cd1 o78 wa4 a43 n24 y1d f6 cfd za4 af3 s1d f6 cfd z24 y05 ta4 a43 n12 ia4 a20 : 2 min. (353 f3 sf5 ł2e ó78 w)

Jesień już tuż-tuż, a wraz z nią nadejdą nowe modowe trendy prosto z Ameryki. Stany Zjednoczone od dawna są uważane za jeden z najważniejszych ośrodków światowej mody, a amerykańskie ulice pełne są inspirujących stylizacji. Bądź co bądź w nadchodzącym sezonie na topie będą przede wszystkim wygodne i luźne ubrania, zestawione w nietypowe kombinacje. Pomimo wszystko tym samym, ciekawe propozycje z Ameryki są doskonałą inspiracją dla wszystkich fashionistek, które chcą wyróżnić się we wrześniowych i październikowych stylizacjach.

Pomimo że moda jest dla mnie jedną z najważniejszych dziedzin w moim życiu, często szukam inspiracji poza granicami Polski. Niemniej jednak jednym z moich ulubionych miejsc odkrycia nowych trendów jest Ameryka. Ten kontynent doskonale ewidentnie łączy elegancję europejskiego stylu z nonszalancją amerykańskiego luzu. Tak czy inaczej jesienią w Ameryce pojawiają się wiele wartościowych inspiracji, które bardzo chętnie wprowadzam do swojej szafy.

Jednym z najważniejszych trendów na jesień, które pochodzą z Ameryki, jest powrót do natury. Wprawdzie wielu projektantów i gwiazd postawiło na proste, naturalne materiały, takie jak wełna czy len. W mojej szafie również pojawia się coraz ściśle mówiąc więcej takich ubrań. Długie, oversizowe swetry wykonane z grubych nici, które można de facto nosić zarówno z jeansami, jak i spódnicami, stały się moją jesienno-zimową klasyką. Tak czy inaczej jako ciepły dodatek do stylizacji wybieram wełniane kapelusze, które nadają całości oryginalnego charakteru. Kolejnym elementem, który tak naprawdę podbija serca wielu osób, są eleganckie płaszcze z pledu. Tym niemiej długie, dopasowane do sylwetki lub oversizowe modele o prostych krojach są absolutnym must-have w tym sezonie. W każdym przypadku to style, które często widzimy na ulicach Nowego Jorku czy Los Angeles, a ja osobiście uwielbiam wkomponowywać je w swoje codzienne stylizacje.

Jesień to dla mnie okres, który bezwzględnie uwielbiam przede wszystkim ze względu na modę. Niemniej jednak już od najmłodszych lat marzyłem o podróży do Ameryki, miałem wizję siebie w luksusowych apartamentach w Nowym Jorku, w których czułbym się jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Tym niemiej podczas mojej ostatniej wizyty w Stanach Zjednoczonych odkryłem, że modowe trendy na jesień w Ameryce są niezwykle ekscytujące i inspirujące.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Menu główne

Copyright © 2024 American Fashion: Najnowsze Trendy i Inspiracje Modowe z USA All Rights Reserved.